O nás

Základní informace o společnosti EU POLYMER Ltd.

Kdo jsme

Společnost EU POLYMER Ltd. je organizace, která pokračuje v obchodních aktivitách společnosti Credum spol. s.r.o. Ta působila na trhu distribuce plastů od roku 1998.  

Společnost EU POLYMER Ltd. vstupuje na trh se všemi produkty společnosti Credum spol. s r.o. a zároveň chce rozšířit svoje výrobkové portfolio a zintenzivnit svou spolupráci se svým dlouholetým partnerem - společností NEXEO PLASTICS. Našim stávajícím a budoucím zákazníkům nabízíme veškeré typy termoplastů.

EU POLYMER Ltd. chce posílit své pozice na trhu střední Evropy a zaměřuje se na distribuci, technický servis a vývoj aplikací z nových materiálů svých dodavatelů u zákazníků v České republice, Slovensku a Maďarsku.

Naše dlouhodobé vztahy s velkými světovými výrobci, distribučními společnostmi a kompoundéry polymerních materiálů, založené na oboustranném partnerství, nám dovolují nabídnout zákazníkům pravidelné dodávky a cenová zvýhodnění. Se zákazníky  budujeme dlouhodobá partnerství.

Zajišťujeme celokamionové dodávky přímo z výrobních závodů, menší množství dodáváme z našeho skladu v České republice a nabízíme možnost zřízení konsignačních skladů přímo u našich zákazníků.

Co umíme

Zakladatelé společnosti Credum spol. s r.o. a nástupnické organizace EU POLYMER Ltd. mají dlouhodobé zkušenosti z oblasti vývoje, výroby a prodeje ropných produktů a zaměřují se především na oblast plastických hmot. Zkušenosti mají rovněž v oblasti ekonomiky, marketingu a IT technologií. To umožňuje poskytnout našim zákazníkům maximální servis a nabídnout služby, které očekávají.

Co nabízíme

Nabízíme přes 1 000 typů granulátů plastických hmot na našem skladě v České republice a partnerských skladech v Evropě. To nám umožňuje pružnou reakci na požadavek rychlé dodávky do Vaší firmy. Personální obsazení v kanceláři v České republice nám umožňuje bezprostřední reakci na Vaše poptávky a požadavky. Jsme Vám k dispozici 24h, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.